top of page

Dáváme nápadům život

Jsme produkční a postprodukční studio se specializací na reklamu a máme za sebou více než 10 let zkušeností. Nezáleží na tom, jestli už máte finální scénář v ruce nebo první nápad v hlavě. TV spoty, online videa, animace, rádia, fotografie - to vše vám pomůžeme dostat na svět. 

Od velkého štábu až po one-man show

Tvoříme pod filmovými světly ve stínu velkých profi kamer. Víme ale, že jsou i chvíle, kdy stačí rozsvítit lampičku a zapnout iPhone. Zkrátka není nám cizí nic od plnohodnotné televizní reklamy, přes online spoty, až po instantní obsah na sítě.  

Flexibilní rozpočet

Neomezujeme se jen na klasické produkční postupy. Umíme se přizpůsobit finančním možnostem klienta a vytvořit tak efektivní video-making tým přesně na míru. Ale na rovinu, za úsměv na kameru nepracujeme.

Široký záběr

Samozřejmě umíme natočit všechny velikosti záběrů. Pokud se ale bavíme o našem profesním záběru, tady je: televizní spoty, online kampaně, produktová videa, HR videa, animované spoty, kompletní postprodukce, case study, tag-ony, manifesta a reklamní fotografie.

Spolupráce

Víme, v čem jsme dobří. Také ale víme, kdy už je potřeba se spojit s jinými, aby byl výsledek dokonalý. Proto spolupracujeme s řadou režisérů a fotografů jako jsou např.: Prokop Motl, Jan Zajíček, Bao-Bab, Ivan Kaša, Jan Zima a další. Stejně tak pravidelně oslovujeme talentované profesionály z branže či kreativce z reklamních agentur.

P1056189_edited_edited.jpg

Jakub Veselý

kreativní producent, režisér

jakub@bypass-sro.cz

DSC08735_AlesKral_edited_edited_edited.jpg

Barbora Kasper

line producer

barbora@bypass-sro.cz

producer photo  genius dream (kopie)-2.HEIC

Annet Furdecká

line producer

annet@bypass-sro.cz

kam_00000.png
bottom of page